Forum pkmlok.pl Strona Główna pkmlok.pl
Forum członków Poznańskiego Klubu Morskiego LOK
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kalendarz Imprez Floty Polskiej DN 2020/2021

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum pkmlok.pl Strona Główna -> Ogłoszenia bojerowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Romuald



Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 712

PostWysłany: Sob Sty 02, 2021 9:40 pm    Temat postu: Kalendarz Imprez Floty Polskiej DN 2020/2021 Odpowiedz z cytatem

lp data nazwa imprezy współczynnik kategorie miejsce organizator
1 24-25.10 Kursokonferencja szkoleniowa SFPDN Charzykowy SFPDN - Rafał Sielicki
2 12-13.12 Regaty Otwarcia Sezonu - Puchar Żubra 1,0 S J Jmł. IO Siemianówka lub najlepszy lód SFPDN - Stanisław Macur
3 19-20.12 Puchar Floty Polskiej DN 1,0 S J Jmł. IO najlepszy lód SFPDN - Rafał Sielicki
4 2-3.01 Regaty Noworoczne 0,5 S J Jmł. IO Charzykowy LKS Charzykowy- Zarząd
5 9-10.01 Bojerowy Puchar Mikołajek 1,0 S J Jmł. IO najlepszy lód MKŻ Mikołajki Jan Leszczyński
6 16-17.01 Puchar Warszawy 1,0 S J Jmł. IO Zalew Zegrzyński YKP WARSZAWA - Maria Oleksy
7 23-24.01 Caligula Cup 0,75 S Okartowo/jez. Śniardwy J. Zakrzewski
8 24-30.01 Mistrzostwa Świata i Ameryki Północnej 1,5/1,5 S najlepszy lód
IDNIYRA Easter Regions
9 30-31.01 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w klasie DN junior i Ice-Optimist 1.3 J IO najlepszy lód SFPDN Barbara Ramotowska
10 6-8.02 Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w klasie DN 1,3 S najlepszy lód SFPDN - Rafał Sielicki
11 13-14.02 Puchar LZS /1 wyścig Memoriał Zdzisława Sieradzkiego/ 1.0 S J Jmł IO Charzykowy LKS Charzykowy- Zarząd
12 14-19.02 Miistrzostwa Świata i Europy DN-Junior i ice-Optimist 1,5/1,5 J IO najlepszy lód JPM + Flota Estońska DN
13 20-21.02 Memoriał H. Aniołkowskiego i J. Nowickiego 1,0 S J Jmł IO najlepszy lód SFPDN
14 20-21.02 Mistrzostwa Flotylli Połnocnej 0,75 S J Jmł IO Charzykowy LKS Charzykowy- Zarząd/VI-King Człuchów
15 21-26.02 Mistrzostwa Europy 1,5 S najlepszy lód w Europie Łotwa
16 27-28.02 Mistrzostwa Polski DN junior młodszy 1,3 Jmł. SFPDN - Barbara Ramotowska
17 27-28.02 Puchar Komandora Floty Polskiej DN 1,0 S J Jmł. IO najlepszy lód SFPDN - Rafał Sielicki
18 6-7.03 Mistrzostwa POZŻ 0,75 S J Jmł. IO Charzykowy VI-King Człuchów/ LKS Charzykowy- Zarząd
19 13-14.03 Termin rezerwowy MMP Seniorów 1,3 S najlepszy lód SFPDN Rafał Sielicki
20 20-21.03 Lodowy Puchar Giżycka 1,0 S J Jmł IO Giżycko MOSiR Giżycko Wojciech Caban
21 27-28.03 Puchar Floty Polskiej DN 1.0 S J IO najlepszy lód SFPDN Rafał Sielicki
ferie zimowe: 4-18.01.2020

Romuald
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum pkmlok.pl Strona Główna -> Ogłoszenia bojerowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group