Forum pkmlok.pl Strona Główna pkmlok.pl
Forum członków Poznańskiego Klubu Morskiego LOK
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wyniki Bojerowe Mistrzostwa Świata DN senior 2020.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum pkmlok.pl Strona Główna -> Ogłoszenia bojerowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Romuald



Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 708

PostWysłany: Sob Lut 15, 2020 7:03 pm    Temat postu: Wyniki Bojerowe Mistrzostwa Świata DN senior 2020. Odpowiedz z cytatem

World Championship 2020
Series Standing - 11 races scored
Information is provisional and subject to modification
Regatta results saved: wtorek, 11 luty 2020 17:42:35 CET
( Entries=137) DN Bronze | DN Gold | DN Silver


Division: DN Gold (50 boats) (top)
Pos Sail Skipper 1A 2A 3A 4A
Total
Points Pos
1 P- 155 Zakrzewski, Lukasz 2 2 10 6 20,00 1
2 P- 36 Jablonski, Karol 26 1 1 1 29,00 2
3 R- 163 /p-131 Didenko, Anton 4 6 11 10 31,00 3
4 O- 31 Alvikis, Madars 17 5 2 13 37,00 4
5 P- 104 Baranowski, Wojciech 7 8 22 3 40,00 5
6 C- 20 Maalinn, Rasmus 16 3 3 20 42,00 6
7 P- 55 Zakrzewski, Tomasz 1 19 4 23 47,00 7
8 P- 80 Mrozek, Ryszard 10 15 18 7 50,00 8
9 P- 431 Radzki, Jarek 3 10 26 12 51,00 9
10 US- 44 Sherry, Ron 14 4 9 24 51,00 10
11 P- 243 Szczesny, Adam 8 7 23 17 55,00 11
12 US- 5224 James, Thieler 12 12 13 19 56,00 12
13 C- 36 Vooremaa, Argo 6 14 19 21 60,00 13
14 P- 254 Sielicki, Rafal 27 17 14 8 66,00 14
15 P- 31 Graczyk, Robert 51/DNF 9 5 2 67,00 15
16 C- 45 Kosk, Mihkel 5 18 16 28 67,00 16
17 P- 114 Burczynski, Michal 18 26 15 11 70,00 17
18 P- 13 Kardas, Darek 20 22 12 16 70,00 18
19 S- 8 Lönegren, Fredrik 23 27 6 22 78,00 19
20 M- 53 Hamrak, Peter 9 13 21 39 82,00 20
21 C- 6 Vooremaa, Vaiko 15 20 20 31 86,00 21
22 O- 2 Berzins, Artis 19 34 8 33 94,00 22
23 C- 53 Kiisler, Joonas 21 25 38 18 102,00 23
24 H- 534 Heida, Jan 32 11 25 34 102,00 24
25 G- 390 Fiedler, Anja 36 28 31 9 104,00 25
26 Z- 39 Vuithier, Jean-Claude 25 37 28 15 105,00 26
27 G- 890 Petzke, Holger 24 35 17 30 106,00 27
28 P- 341 Lugowski, Rafal 22 30 27 32 111,00 28
29 US- 5166 Berger, Chris 30 38 7 36 111,00 29
30 G- 107 Zeiger, Bernd 29 32 49 4 114,00 30
31 P- 74 Taber, Jerzy Artur 51/DNF 23 32 14 120,00 31
32 P- 247 Brosz, Maciej 47 36 33 5 121,00 32
33 G- 102 Hotho, Michael 13 39 45 26 123,00 33
34 F- 1 Marie, Benoit 38 29 37 25 129,00 34
35 G- 936 Kolb, Jost 31 40 24 35 130,00 35
36 P- 107 Stefaniuk, Marek Artur 42 16 34 43 135,00 36
37 P- 200 Morgas, Roman 33 24 42 38 137,00 37
38 P- 125 Kosecki, Dariusz 34 21 39 44 138,00 38
39 G- 551 Seegers, Christian 37 31 35 41 144,00 39
40 D- 112 Ebler, Thomas 40 43 36 27 146,00 40
41 H- 852 de Ruiter, Dennis 28 33 40 45 146,00 41
42 S- 713 Gustring, Richard 45 41 29 42 157,00 42
43 K- 13 Howlett, David 43 45 43 29 160,00 43
44 S- 81 Lindgren, Tomas 11 47 51/DNF 51/DNS160, 44
45 L- 37 Caravitis, Timoleon 39 42 46 37164,00 45
46 G- 8 Huber, Thomas 48 51/DNF 30 40 169,00 46
47 P- 65 Bernat, Marek 35 44 47 46 172,00 47
48 G- 99 Schreiber, Manfred 44 51/DNF 41 47 183,0 48
49 R- 166 Dichenko, Valeriy 41 46 48 48 183,00 49
50 S- 844 Koszela, Max 46 51/DNF 44 49 190,00 50


Division: DN Silver (44 boats) (top)
Pos Sail Skipper 1B 2B 3B 4B
Total
Points Pos
1 S- 867 van Riemsdijk, Dideric 13 5 3 1 22,00 1
2 C- 73 Helimets, Eigo 22 1 4 2 29,00 2
3 L- 65 Pettersson, Mikael 5 2 20 16 43,00 3
4 S- 714 Svensson, Oskar 2 27 8 13 50,00 4
5 O- 6 Rozenbergs, Gunars 21 12 2 18 53,00 5
6 D- 366 Orum, Lars 6 15 10 22 53,00 6
7 L- 132 Lindell, Oscar 7 13 15 20 55,00 7
8 P- 96 Szafranek, Piotr 3 31 7 15 56,00 8
9 Z- 50 Philippe, Durr 23 9 14 11 57,00 9
10 S- 807 Richard, Larsson 4 21 30 6 61,00 10
11 P- 235 Adam, Baranowski 15 8 21 17 61,00 11
12 US- 5352 Hearn, Daniel 45/DSQ 6 9 3 63,00 12
13 KC- 5514 Curtis, John 25 37 1 4 67,00 13
14 P- 311 Worek, Wojciech 45/DNF 4 6 12 67,00 14
15 S- 881 Eriksson, Stefan 19 3 22 24 68,00 15
16 P- 345 Sukow, Jerzy 8 7 27 27 69,00 16
17 D- 126 Muller, Lars 30 30 5 7 72,00 17
18 R- 5 Pulkov, Sergey 26 24 16 8 74,00 18
19 D- 92 Ebler, Hans 9 14 37 19 79,00 19
20 H- 962 Kloos, Ben 1 22 18 41 82,00 20
21 H- 580 Tolsma, Johan 14 29 17 23 83,00 21
22 C- 62 Aasav, Melvin 24 23 23 14 84,00 22
23 H- 404 van Wettum, Martin 17 18 45/DSQ 5 85,0 23
24 R- 79 Kozlova, Valentina 33 10 13 34 90,00 24
25 Z- 102 L'Huillier, Arnaud 29 16 11 36 92,00 25
26 P- 146 Jojko, Andrzej 10 17 38 29 94,00 26
27 S- 829 Wilhelm, Alness 11 33 24 31 99,00 27
28 S- 1 Croner, David 27 39 33 9 108,00 28
29 R- 105 Kopylov, Roman 45/DNF 43 12 10 110,00 29
30 G- 737 Bohn, Joerg 32 11 35 33 111,00 30
31 Z- 42 Fredy, Rudolf 35 19 29 32 115,00 31
32 L- 135 Karki, Eppu 18 42 26 30 116,00 32
33 Z- 25 Bachelin, Pierre 20 35 25 37 117,00 33
34 L- 139 Paija, Ossi 12 26 39 40 117,00 34
35 P- 15 /P-14 Wojtkiewicz, Andrzej 28 28 40 25121, 35
36 S- 940 Holmlund, Rickard 36 20 45/DSQ 26 127, 36
37 G- 136 Meyer, Dr., Dirk 34 36 19 39 128,00 37
38 O- 14 Pampe, Ruta 16 38 31 44 129,00 38
39 G- 51 Jahn, Bernd 38 32 34 28 132,00 39
40 CZ- 112 Ptasnik, Vladislav 31 25 41 35 132,00 40
41 OE- 213 Uhlmann, Peter 39 34 28 42 143,00 41
42 G- 44 Forstmann, Heiner 40 40 45/DSQ 21 146,00 42
43 R- 22 Astashev, Yuri 37 41 36 38 152,00 43
44 US- 3433 Cummins, Bob 41 45/DNF 32 43 161,00 44

Division: DN Bronze (43 boats) (top)

Pos Sail Skipper 1C 2C 3C
Total
Points Pos
1 D- 156 Jorgensen, Poul 1 4 5 10,00 1
2 Z- 28 Cardis, Philippe 15 1 2 18,00 2
3 Z- 61 Philippe, Marc-Martin 2 10 7 19,00 3
4 Z- 29 Edouard, Kessi 8 6 10 24,00 4
5 OE- 250 Huber, Roland 4 13 8 25,00 5
6 Z- 47 Jean-Pierre, Comtesse 3 15 16 34,00 6
7 Z- 124 Bernard, Vananty 11 3 23 37,00 7
8 CZ- 100 Rotek, Roman 6 12 21 39,00 8
9 P- 24 Jerzy, Najdrowski 7 17 15 39,00 9
10 P- 12 Piasecka, Sara 36 2 4 42,00 10
11 P- 242 Prot, Mariusz 19 19 6 44,00 11
12 P- 380 Kalinowski, Stefan 12 21 11 44,00 12
13 R- 741 Artiukh, Polina 27 7 12 46,00 13
14 G- 896 Peters, Knut 10 18 19 47,00 14
15 P- 20 Kalota, Pawel 28 11 9 48,00 15
16 G- 580 Jorn, Kopcke 32 16 1 49,00 16
17 L- 731 Sivula, Timo 20 29 3 52,00 17
18 L- 371 Sundstram, Jerker 5 23 28 56,00 18
19 S- 726 Patrik, Stenberg 9 30 20 59,00 19
20 C- 21 Javelaid, Peeter 22 9 29 60,00 20
21 P- 2 Prot, Zdzislaw 14 32 17 63,00 21
22 G- 517 Obermaier, Sebastian 44/DNF 8 14 66,00 22
23 H- 469 van Wees, Ruud 44/DNF 14 13 71,00 23
24 H- 845 Greveling, Peter 44/DNF 5 22 71,00 24
25 P- 442 Prot, Krzysztof 23 20 38 81,00 25
26 M- 101 Pataki, Attila, Jr. 30 25 27 82,00 26
27 L- 140 Pesola, Risto 44/DNF 22 18 84,00 27
28 K- 14 Lindsay, David 18 41 26 85,00 28
29 G- 749 Wolf, Kroglowski 13 37 36 86,00 29
30 S- 924 Karlsson, Stefan 37 26 25 88,00 30
31 P- 44 Taber, Janusz Marek 17 38 34 89,00 31
32 C- 4 Aardemaa, Toivo 24 43 24 91,00 32
33 G- 21 Krieghoff, Henning 16 35 41 92,00 33
34 M- 100 Pataky, Attila 29 34 30 93,00 34
35 Z- 120 Kasper, Urs 35 27 31 93,00 35
36 US- 4783 /US-45 Nicolas, Rhea 25 36 33 94,00 36
37 G- 631 Schorling, Ernst-August 31 31 35 97,00 37
38 R- 95 Chernova, Anastasia 44/DNF 24 32 100,00 38
39 P- 54 Matejak, Pawel 21 40 39 100,00 39
40 G- 828 Brag, Peter 38 28 37 103,00 40
41 G- 430 Richter, Andreas 33 33 44/DSQ 110,00 41
42 L- 69 Fagerlund, Sam 26 42 44/DNF 112,00 42
43 K- 11 Rowland, Gareth 34 39 40 113,00 43
Notes

Principal Race Officer: Dorota Michalczyk
Version 5.1.03: Regatta scoring by
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum pkmlok.pl Strona Główna -> Ogłoszenia bojerowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group