Sprzedam bojer

Ogłoszenia sekcji bojerowej

Moderator: Romuald

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Romuald
Posty: 781
Rejestracja: pn maja 01, 2006 9:52 pm

Sprzedam bojer

Post autor: Romuald »

Sprzedam kompletny - gotowy do używania ślizg lodowy – bojer klasy
„ ICE_Optimist” dla młodzieży do lat 16.
Tel. 604 514 393
ODPOWIEDZ