Komunikat lodowy Nr. 015 z dnia 07.luty 2026 godź.14
Pomiar grubości lodu, wykonany przez naszego najmłodszego skauta lodowego Szymona R. wykazał 23 cm. !!!
powierzchnia pokrywy lodowej pokryta zmarzliną śniegową leżącą kilku centymetrowej warstwie śniegu, co sprawia że tor do żeglowania jest bardzo ciężki, dobry do nauki dla początkujących.
Dziury oczka wodne w lodzie się rozrastają,- są coraz większe i przesuwają się w kierunku zachodnim.
A więc zagrożenie dla zdrowia i życia,- jest nadal aktualne !
Pozdrawiam
Romuald
Komunikat lodowy Nr. 015 z dnia 07.luty 2026 godź.14
Moderator: Romuald