Dzisiaj dwaj skauci lodowi naszego klubu Roger i Szymon dokonali inspekcji stanu pokrywy lodowej na jeź. kierskim, w przed portem od strony zachodniej, oraz w samym porcie.
Pokrywa lodowa jest grubości 15 do 16 cm. bardzo twardego czarnego i mocnego lodu , powierzchnia lodu jest sucha i gładka.
Dziury i oczka wodne na jeziorze bez zmian, w dalszym ciągu stwarzają wielkie niebezpieczeństwo
Następna inspekcja lodu, jutro w sobotę.
Pozdrawiam, życząc udanych lotów bojerowych.
Romuald
