Komunikat lodowy Nr. 011 z dnia 25 stycznia godz. 14.

Ogłoszenia sekcji bojerowej

Moderator: Romuald

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Romuald
Posty: 781
Rejestracja: pn maja 01, 2006 9:52 pm

Komunikat lodowy Nr. 011 z dnia 25 stycznia godz. 14.

Post autor: Romuald »

Komunikat lodowy Nr. 011 z dnia 25 stycznia godz. 14.
Pomiary grubości lodu przed pomostem klubowym w kierunku zachodnim wykazały grubość czarnego twardego lodu 18 do 19 cm.
Powierzchnia lodu gładka, sucha idealna do żeglowania.
Wielkie i mniejsze dziury - oczka wodne w lodzie nadal są otwarte i stwarzają realne niebezpieczeństwo utraty zdrowia lub życia !!.

Pozdrawiam
Romuald
ODPOWIEDZ