Komunikat lodowy Nr. 013 z dnia 01.luty 2026 godź.15

Ogłoszenia sekcji bojerowej

Moderator: Romuald

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Romuald
Posty: 781
Rejestracja: pn maja 01, 2006 9:52 pm

Komunikat lodowy Nr. 013 z dnia 01.luty 2026 godź.15

Post autor: Romuald »

Komunikat lodowy Nr. 013 z dnia 01.luty 2026 godź.15
Najmłodszy skaut lodowy w naszym klubie Szymon R. zmierzył grubość pokrywy lodowej na jeź. kierskim, po zachodniej stronie od pomostu i zameldował że grubość jest obecnie 20 cm. czarnego-twardego lodu, pokrytego przymarzniętą chrupą + ca. 2 cm grubego puszystego śniegu
Taka powierzchnia lodu, wyraźnie zwiększyła opór ślizgania się płóż po tym lodzie.
Dziury oczka wodne, bez większych zmian, nadal zagrażają bezpieczeństwu osobom przebywającym na lodzie,
Pozdrawiam
Romuald
ODPOWIEDZ