naglowek
pkmlok@pkmlok.pl

Jak się zarejestrować na forum?

Rejestracja na forum została czasowo zawieszona. W sprawie utworzenia konta na forum proszę o kontakt pod adresem www@pkmlok.pl.

 1. Wchodzimy na stronę www.pkmlok.pl, następnie klikamy w menu po lewej stronie w łącze Forum.
 2. Aby móc pisać wiadomości na forum, najpierw trzeba się zarejestrować. W tym celu klikamy w łącze Rejestracja.
 3. Potwierdzamy swój wiek, klikając w łącze Zgadzam Się na te warunki i mam powyżej 13 lat lub Zgadzam Się na te warunki i mam poniżej 13 lat.
 4. Wypełniamy pola:
  • Użytkownik - nazwa dla użytkownika, pod którą będziemy widoczni na forum (np. Rysiu12),
  • Adres email - adres poczty elektronicznej, pod którym odbieramy listy; adres musi być prawdziwy; adres wpisujemy rozdzielając pola z nazwą użytkownika i domeną (np. rysiu999@xyt.pl),
  • Hasło - hasło, o które będziemy pytani przy logowaniu się na forum,
  • Potwierdź hasło - wpisujemy ponownie to samo hasło co w polu poprzednim,
  • Kod potwierdzający - przepisujemy dokładnie (również jeśli chodzi o wielkość liter) litery i cyfry z obrazka,
  • Pozostałe pole są opcjonalne, można pozostawić wartości domyślne.
 5. Naciskamy przycisk Wyślij u dołu strony. Jeśli poprawnie wypełniliśmy ww. pola, powinniśmy zobaczyć poniższy komunikat. W przeciwnym wypadku należy poprawić wartości pól i ponownie nacisnąć przycisk Wyślij.
 6. Po poprawnej rejestracji na adres e-mailowy, który podałaś/eś, powinien przyjść list o pomyślnym zarejestrowaniu na forum. W liście tym zostanie Ci przesłana nazwa użytkownika forum oraz hasło.
 7. Utworzenie konta na forum wymaga akceptacji administratora. Poczekaj cierpliwie dzień, dwa, aż administrator potwierdzi utworzenie Twojego konta. Zostaniesz o tym zawiadomiona/y listem w Twojej skrzynce e-mailowej.
 8. Możesz już się zalogować na forum. W tym celu na głównej stronie forum (patrz pierwszy rysunek) naciśnij przycisk Zaloguj a następnie podaj nazwę użytkownika i hasło, które podałaś/eś w trakcie rejestracji. Jeśli uda Ci się zalogować, jesteś aktywnym użytkownikiem forum i możesz tworzyć wiadomości. Jeśli zalogowanie się nie powiodło, podałaś/eś złe dane (np. złe hasło). Spróbuj ponownie.
 9. Wszystkie wątpliwości dotyczące forum, jakie możesz mieć, zostaną rozwiązane po lekturze "Pytań i odpowiedzi", które znajdują się tutaj.

Copyright © 2005 Poznański Klub Morski Ligi Obrony Kraju

Projekt, wykonanie, administracja: BB